Dołączamy do programu wspierającego oszczędzanie.

01 WRZ, 2022 GODZ: 15:12

89% Polaków deklaruje oszczędzanie – wynika z badań GFK i przeprowadzonego w sierpniu tego roku webinaru poświęconemu analizie rynku FMCG w Polsce. Sieć Biedronka w swojej najnowszej akcji lojalnościowej daje tę możliwość swoim klientom. Od 29 sierpnia do oszczędzania będzie zachęcał Gang Bystrzaków i wyjątkowa trójka jego bohaterów – Świnka Skarbonita, Jabłko Newton i Pies Dżi-Pi-Es.

W ramach akcji „Gang Bystrzaków” oszczędzać można między innymi poprzez skorzystanie ze specjalnych ofert w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania. W ofercie promowanych artykułów nie zabraknie szerokiej gamy produktów marek Duda oraz Cedrob z Kurnej Półki. Ich zakup i zgromadzone w ten sposób oszczędności pozwolą na zbieranie punktów w programie sieci Biedronka i pomogą dbać o domowy budżet.

Pierwsza misja otwierająca kampanię wystartowała pod hasłem: „Kupuj w cenach niższych niż w zeszłym roku” i w jej ramach w sklepach dostępne są: polędwica tostowa oraz mix frankfurterek drobiowo-wieprzowych marki Duda oraz kurczak gotowany z Kurnej Półki.

Pozostałe aktualności

Mistrzostwa Polski w Grillowaniu

Ruszyło najważniejsze wydarzenie sezonu – eliminacje do Mistrzostw Polski w Grillowaniu. W szranki stanęło 6 drużyn, prezentujących swój przepis na przygotowanie i podanie najnowszego...

19 MAJ, 2022 GODZ: 09:01

Słynna pasztetowa w radiu RMF FM

Od 22 listopada codziennie przez 7 dni w audycji „Wstawaj, szkoda dnia” odbędzie się konkurs Kultowe Polskie Smaki. Zasada jest prosta – odpowiedzieć na pytanie „Co jest kultowym polskim...

22 LIS, 2021 GODZ: 09:53