Duda Tak Kultowe - spot radiowy

17 PAŹ, 2022 GODZ: 08:22

„Wędliny Duda, kultowe tak! 

Rozśpiewana kampania naszych wędlin marki Duda już w największych rozgłośniach radiowych.

Znana piosenka Sławomira zyskała nowy tekst, promując w ten sposób nasze kultowe wędliny Duda. To kontynuacja wprowadzonej w 2021 roku nowej strategii komunikacji naszej marki: „Tak kultowe, że się nie odmawia”.

Od początku wprowadzania nowej strategii stawiamy na humor w przekazie reklamowym. Wiedząc, że konsumenci doceniają ten, często autoironiczny, dystans, poszliśmy za ciosem i do współpracy zaprosiliśmy Sławomira, który znany jest nie tylko z wielkich przebojów, które śpiewa cała Polska, ale także z dystansu do swojego gatunku muzycznego rockpolo.

Wybór komunikacji śpiewanej nie jest dziełem przypadku. Z dobrym smakiem jest jak z dobrą melodią, która wpada w ucho i chce się do niej wracać, gra w głowie. Podobnie jest z wędlinami, z których jako Polacy jesteśmy dumni i doskonale wiemy, jak najlepsza wędlina powinna smakować, żeby chciało się do niej jak najczęściej wracać.


Pozostałe aktualności

CEDROB FOODS S.A. z nagrodą kupców polskich.

Podczas majowej Gali Liderów Rynku FMCG i Handlu, Fischer Trading Group – organizator 14-tej już edycji konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” – nagradzał najskuteczniej...

27 MAJ, 2024 GODZ: 13:45

Ruszyła loteria z kamperem od marki Duda!

Uczestnicy uruchomionej przez markę Duda loterii, mogą wygrać między innymi kampera o wartości ponad 400 tysięcy złotych, a łączna pula ufundowanych nagród to ponad 600 tys. złotych....

16 KWI, 2024 GODZ: 08:35
{* *}