Wystartowała noworoczna loteria "Kuchnia Marzeń od marki Duda”

08 STY, 2024 GODZ: 13:29

Wszyscy, którzy marzą o własnej, nowoczesnej kuchni wyposażonej według własnego uznania i zastrzyku gotówki na jej remont - mają szansę zrealizować swoje marzenia! 8 stycznia wystartowała noworoczna loteria "Kuchnia Marzeń od marki Duda”, w której do wygrania jest gotówka oraz Thermomixy. 

Jak wziąć udział w loterii?

Wystarczy zakupić wybrany produkt marki Duda, biorący udział w loterii i zachować dowód zakupu. W loterii biorą udział wszystkie stałowagowe produky marki Duda dostępne na terenie całego kraju. Zgłoszenia konkursowe należy rejestrować na stronie www.loteriaduda.pl.

Nagrody w konkursie.

Każdego dnia 5 osób wygrywa nagrody natychmiastowe w wysokości 200 zł - to doskonała okazja, aby poprawić sobie dzień i zrealizować niewielkie marzenia. W dodatkowych losowaniach w ręce szczęśliwców trafią urządzenia Thermomix oraz nagroda główna – 100 000 na remont Kuchni Marzeń.

Do kiedy trwa loteria?

Loteria i sprzedaż produktów objętych promocją rusza 8 stycznia, a od 15 stycznia aż do 30 marca można wysłać swoje zgłoszenie i zawalczyć o realizację marzeń.

Produkty biorące udział w loterii oznaczone są komunikacją na opakowaniu. W ofercie marki Duda oprócz znanych i od lat uznanych produktów, coraz większy udział mają delikatne produkty drobiowe. Gwarancja surowca jakim jest mięso drobiowe Grupy Cedrob pozwala rozwijać portfolio wędlin skierowanych do konsumenta sięgającego po pyszną i zdrowszą alternatywę. Wśród nowości marki znajdują się bogate w białko pyszne kiełbaski z piersią czy delikatna linia produktów z filetem kurczaka, a także jedyne w Polsce delikatne parówki łączące w swym składzie mięso z kurczaka i indyka. Wszystkie te produkty biorą udział w loterii, dając konsumentom nie tylko możliwość zadbania o zbilansowaną i smaczną dietę, ale także wygrania gotówki na realizację marzeń!

Pozostałe aktualności

CEDROB FOODS S.A. z nagrodą kupców polskich.

Podczas majowej Gali Liderów Rynku FMCG i Handlu, Fischer Trading Group – organizator 14-tej już edycji konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” – nagradzał najskuteczniej...

27 MAJ, 2024 GODZ: 13:45

Ruszyła loteria z kamperem od marki Duda!

Uczestnicy uruchomionej przez markę Duda loterii, mogą wygrać między innymi kampera o wartości ponad 400 tysięcy złotych, a łączna pula ufundowanych nagród to ponad 600 tys. złotych....

16 KWI, 2024 GODZ: 08:35
{* *}