MIX DROBIOWY UDO/PODUDZIE w marynacie barbecue marki CEDROB w sklepach Biedronka.

31 MAJ, 2021 GODZ: 13:22

MIX DROBIOWY UDO/PODUDZIE w marynacie barbecue  marki CEDROB w sklepach Biedronka. Z tej okazji na naszym facebooku przygotowaliśmy konkurs.

Ten innowacyjny produkt powstał z myślą o klientach poszukujących nowości smakowych. Produkty są sprzedawane w wygodnych opakowaniach - workach z listwą "otwórz-zamknij", dzięki której kupioną porcję można podzielić, zachowując świeżość.

W procesie produkcji wykorzystaliśmy technologię „pre-cook”, polegającą na marynowaniu, przyprawieniu i wstępnej obróbce termicznej. Dzięki temu mięso jest kruche, miękkie i soczyste. Można je także szybko i bezpiecznie przygotować bez ryzyka niedopieczenia.

Zapraszamy do sklepów Biedronka.

Pozostałe aktualności

Weź udział w konkursie i wygraj 1000 zł!

20.04.2021 wystartowaliśmy z kolejnym konkursem skierowanym dla konsumentów. Do wygrania są nagrody pieniężne:1 x 1000 zł2 x 500 zł40 x bon zakupowy do sklepów E.Leclerc o wartości...

20 KWI, 2021 GODZ: 11:54

Kiełbasa Myśliwska Duda Nasze Polskie numerem jeden!

Kiełbasa Myśliwska Duda Nasze Polskie numerem jeden sprzedaży w kategorii kiełbas myśliwskich w Polsce (z wyłączeniem marek własnych sieci handlowych). Zgodnie z badaniami udział wartościowy...

14 KWI, 2021 GODZ: 13:59

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i radości, samych słonecznych dni oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

02 KWI, 2021 GODZ: 11:24