MIX DROBIOWY UDO/PODUDZIE w marynacie barbecue marki CEDROB w sklepach Biedronka.

31 MAJ, 2021 GODZ: 13:22

MIX DROBIOWY UDO/PODUDZIE w marynacie barbecue  marki CEDROB w sklepach Biedronka. Z tej okazji na naszym facebooku przygotowaliśmy konkurs.

Ten innowacyjny produkt powstał z myślą o klientach poszukujących nowości smakowych. Produkty są sprzedawane w wygodnych opakowaniach - workach z listwą "otwórz-zamknij", dzięki której kupioną porcję można podzielić, zachowując świeżość.

W procesie produkcji wykorzystaliśmy technologię „pre-cook”, polegającą na marynowaniu, przyprawieniu i wstępnej obróbce termicznej. Dzięki temu mięso jest kruche, miękkie i soczyste. Można je także szybko i bezpiecznie przygotować bez ryzyka niedopieczenia.

Zapraszamy do sklepów Biedronka.

Pozostałe aktualności

Mistrzostwa Polski w Grillowaniu

Ruszyło najważniejsze wydarzenie sezonu – eliminacje do Mistrzostw Polski w Grillowaniu. W szranki stanęło 6 drużyn, prezentujących swój przepis na przygotowanie i podanie najnowszego...

19 MAJ, 2022 GODZ: 09:01

Słynna pasztetowa w radiu RMF FM

Od 22 listopada codziennie przez 7 dni w audycji „Wstawaj, szkoda dnia” odbędzie się konkurs Kultowe Polskie Smaki. Zasada jest prosta – odpowiedzieć na pytanie „Co jest kultowym polskim...

22 LIS, 2021 GODZ: 09:53