Marka Duda doceniona podczas gali Innovation Day

27 PAŹ, 2022 GODZ: 08:41

25 października w Warszawie odbyła się kolejna uroczysta gala Innovation Day, podczas której nastąpiło ogłoszenie konkursu Złote Innowacje FMCG & Retail i wręczenie prestiżowych statuetek.

Statuetkę Złotej Innowacji otrzymała kiełbasa beskidzka z czosnkiem niedźwiedzim marki Duda. Doceniony został nie tylko jej niepowtarzalny smak, ale i góralski charakter oraz przemyślana strategia promocyjna. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Marcin Stypuła – Dyrektor ds. Rozwoju Rynku.

Kolejne wyróżnienie przypadło frankfurterkom Duda – duopack wieprzowych i drobiowych kiełbasek został doceniony w kategorii: CHWILE Z PRODUKTEM - W gronie rodziny i przyjaciół. Z uznaniem Kapituły spotkało się połączenie zarówno klasycznych jak i lżejszych smaków, które w tym produkcie odnajdą domownicy przy jednym, wspólnym posiłku.

Dziękujemy za wyróżnienie i gratulujemy wszystkim laureatom tego prestiżowego trofeum.

Pozostałe aktualności

Ruszyła loteria z kamperem od marki Duda!

Uczestnicy uruchomionej przez markę Duda loterii, mogą wygrać między innymi kampera o wartości ponad 400 tysięcy złotych, a łączna pula ufundowanych nagród to ponad 600 tys. złotych....

16 KWI, 2024 GODZ: 08:35

Marka Duda dołącza do kategorii high protein.

Pierwsze w Polsce parówki high protein mające najwyższą zawartość białka w kategorii wprowadziła marka Duda. To odpowiedź na najszybciej rosnący trend w kategorii spożywczej. Produkt...

19 LUT, 2024 GODZ: 12:03
{* *}