Grupa Cedrob z tytułem „Najlepszy pracodawca roku 2023”.

10 MAJ, 2024 GODZ: 08:59

Grupa Cedrob z tytułem „Najlepszy pracodawca roku 2023”. Wyróżnienie – podczas tegorocznej edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego – odebrał prezes Zarządu CEDROB FOODS S.A. Pan Krzysztof Pniewski.

Jak podkreślali przedstawiciele redakcji Dziennika Zachodniego – organizatora konkursu, wyróżnienie zostało przyznane CEDROB FOODS S.A. za dobrą praktykę łączenia jakości produktów z poszanowaniem wartości ludzi, którzy je tworzą. Za angażowanie kadry w życie i realizację strategii firmy, wdrożenie świadczeń socjalnych, benefitów i indywidualnych szkoleń, które pozwalają na łączenie celów firmy z rozwojem indywidualnym pracowników.

W imieniu zespołu CEDROB FOODS S.A. gratulujemy wszystkim pozostałym laureatom i raz jeszcze dziękujemy organizatorom oraz konkursowej kapitule za to szczególne dla nas wszystkich wyróżnienie.

Pozostałe aktualności

Ruszyła loteria z kamperem od marki Duda!

Uczestnicy uruchomionej przez markę Duda loterii, mogą wygrać między innymi kampera o wartości ponad 400 tysięcy złotych, a łączna pula ufundowanych nagród to ponad 600 tys. złotych....

16 KWI, 2024 GODZ: 08:35

Marka Duda dołącza do kategorii high protein.

Pierwsze w Polsce parówki high protein mające najwyższą zawartość białka w kategorii wprowadziła marka Duda. To odpowiedź na najszybciej rosnący trend w kategorii spożywczej. Produkt...

19 LUT, 2024 GODZ: 12:03
{* *}