FoodTruck z degustacją Kiełbasy Beskidzkiej ruszył w trasę!

06 MAJ, 2022 GODZ: 09:16

Kiełbasa Beskidzka rusza w trasę i zwiedzi całą Polskę!
Nasz specjalnie przygotowany food truck zaprezentuje nowy produkt marki Duda – Kiełbasę Beskidzką. Wyjątkowa kiełbasa z czosnkiem niedźwiedzim, odpowiednio nacięta i gotowa do grillowania – to propozycja na grilla z linii Nasze Polskie.

Kiełbasa Beskidzka to przede wszystkim efekt naszych górskich wędrówek, które przecież kochają miliony Polaków. Kto z uśmiechem nie wspomina pieczonej kiełbasy gdzieś przy górskim szlaku? Nasza „Beskidzka” to inspiracja pięknym regionem polskich Beskidów, które codziennie widzimy z naszego zakładu w Goczałkowicach Zdroju.

Do kilkudziesięciu polskich miast zawita specjalny food truck, który przy wybranych sklepach będzie prezentował klientom nowy produkt w wersji grillowanej. To akcja paragonowa, połączona z degustacją – każdy kto przy food trucku okaże paragon, na którym znajduje się produkt Duda Nasze Polskie, otrzyma zarówno grillowaną Kiełbasę Beskidzką do degustacji, jak i opakowanie samplowe z produktem. Będzie można też spróbować kabanosów Nasze Polskie, idealnych do górskiego plecaka.


Przez blisko dwa miesiące nasz food truck przejedzie osiem tysięcy kilometrów, od Beskidów aż po Suwałki. Zaczynamy i kończymy w Wiśle, gdzie 25 czerwca odbędą się Mistrzostwa Polski w Grillowaniu!

Lista sklepów do których przyjedzie food truck Kiełbasy Beskidzkiej dostępna jest na dedykowanej stronie  www.duda.pl/foodtruck  – tam można poznać dokładną trasę akcji promocyjnej i dowiedzieć się więcej o samej Kiełbasie Beskidzkiej.

Pozostałe aktualności

Dołączamy do programu wspierającego oszczędzanie.

Aż 89% Polaków deklaruje oszczędzanie – wynika z badań GFK i przeprowadzonego w sierpniu tego roku webinaru poświęconemu analizie rynku FMCG w Polsce. Sieć Biedronka w swojej najnowszej...

01 WRZ, 2022 GODZ: 15:12

Mistrzostwa Polski w Grillowaniu

Ruszyło najważniejsze wydarzenie sezonu – eliminacje do Mistrzostw Polski w Grillowaniu. W szranki stanęło 6 drużyn, prezentujących swój przepis na przygotowanie i podanie najnowszego...

19 MAJ, 2022 GODZ: 09:01

Słynna pasztetowa w radiu RMF FM

Od 22 listopada codziennie przez 7 dni w audycji „Wstawaj, szkoda dnia” odbędzie się konkurs Kultowe Polskie Smaki. Zasada jest prosta – odpowiedzieć na pytanie „Co jest kultowym polskim...

22 LIS, 2021 GODZ: 09:53