FoodTruck z degustacją Kiełbasy Beskidzkiej ruszył w trasę!

06 MAJ, 2022 GODZ: 09:16

Kiełbasa Beskidzka rusza w trasę i zwiedzi całą Polskę!
Nasz specjalnie przygotowany food truck zaprezentuje nowy produkt marki Duda – Kiełbasę Beskidzką. Wyjątkowa kiełbasa z czosnkiem niedźwiedzim, odpowiednio nacięta i gotowa do grillowania – to propozycja na grilla z linii Nasze Polskie.

Kiełbasa Beskidzka to przede wszystkim efekt naszych górskich wędrówek, które przecież kochają miliony Polaków. Kto z uśmiechem nie wspomina pieczonej kiełbasy gdzieś przy górskim szlaku? Nasza „Beskidzka” to inspiracja pięknym regionem polskich Beskidów, które codziennie widzimy z naszego zakładu w Goczałkowicach Zdroju.

Do kilkudziesięciu polskich miast zawita specjalny food truck, który przy wybranych sklepach będzie prezentował klientom nowy produkt w wersji grillowanej. To akcja paragonowa, połączona z degustacją – każdy kto przy food trucku okaże paragon, na którym znajduje się produkt Duda Nasze Polskie, otrzyma zarówno grillowaną Kiełbasę Beskidzką do degustacji, jak i opakowanie samplowe z produktem. Będzie można też spróbować kabanosów Nasze Polskie, idealnych do górskiego plecaka.


Przez blisko dwa miesiące nasz food truck przejedzie osiem tysięcy kilometrów, od Beskidów aż po Suwałki. Zaczynamy i kończymy w Wiśle, gdzie 25 czerwca odbędą się Mistrzostwa Polski w Grillowaniu!

Lista sklepów do których przyjedzie food truck Kiełbasy Beskidzkiej dostępna jest na dedykowanej stronie  www.duda.pl/foodtruck  – tam można poznać dokładną trasę akcji promocyjnej i dowiedzieć się więcej o samej Kiełbasie Beskidzkiej.

Pozostałe aktualności

Konferencja Private Label Innovation Show

W Bukareszcie trwa konferencja i wystawa Private Label Innovation Show poświęcona rozwojowi i promocji marek własnych. Wraz z Polską Agencją Rozwoju i Handlu prezentujemy w stolicy...

25 KWI, 2023 GODZ: 11:16

Bezpieczniejsi z Silesią!

Zakłady Mięsne Silesia podniosły standardy bezpieczeństwa pracy. Zakupiliśmy defibrylatory dzięki którym możemy ocalić życie pracownika, u którego doszłoby do zatrzymania krążenia –...

09 GRU, 2022 GODZ: 15:04

Prognozy na 2023 rok w branży mięsnej

Tegoroczna edycja Forum Rynku Spożywczego i Handlu była okazją do dyskusji na temat sektora mięsnego. Podczas panelu "Transformacja branży mięsnej" uczestnicy rozmawiali o...

28 LIS, 2022 GODZ: 11:51