Rozbiór i przetwórstwo mięsne

Nasza główna firma, Zakłady Mięsne Silesia S. A., zajmuje się rozbiorem i przetwórstwem mięsa. Kontynuujemy tradycje zakładu mięsnego założonego przez rodzinę Duda, które sięgają 1989 roku. Z przychodami na poziomie pół miliarda złotych jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku w sektorze przetwórstwa mięsnego. Dysponujemy największym w Polsce, bo mającym ponad 8 hektarów powierzchni hal produkcyjnych na trzech kondygnacjach, nowoczesnym zakładem, którego dobowa moc produkcyjna wynosi ponad 500 ton wędlin oraz kolejne 500 ton rozebranego mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego. Nasze wędliny sprzedajemy zarówno pod doskonale rozpoznawalną w całym kraju marką „Duda”, której jesteśmy właścicielami, jak i pod markami własnymi (tzw. private label) sieci handlowych, grup zakupowych oraz hurtowni.

Czytaj więcej na: www.duda.pl

 

Chcielibyście poznać Naszą pełną ofertę produktową?

 

Teraz to możliwe. Specjalnie z myślą o Was – Naszych Klientach i Partnerach Biznesowych stworzyliśmy nowoczesny, lekki i czytelny katalog produktowy. Treść katalogu przeplatają ciekawe aranżacje, zdjęcia produktów oraz ikony usprawniające poruszanie się i odnajdywanie niezbędnych informacji.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dania gotowe

Powołaliśmy do życia spółkę córkę Silesia Dania Gotowe Sp. z o. o., której działalność skupia się na opracowywaniu, wdrażaniu do produkcji oraz sprzedaży dań gotowych.

Więcej

Karma dla zwierząt

Posiadamy odrębny, nowoczesny zakład produkcji karmy dla zwierząt domowych – psów i kotów, który należy do naszej spółki córki Silesia Pet Foods Sp. z o. o. 

Więcej