Karma dla zwierząt


 

Posiadamy odrębny, nowoczesny zakład produkcji karmy dla zwierząt domowych – psów i kotów, który należy do naszej spółki córki Silesia Pet Foods Sp. z o. o. Wiemy jak ważny dla ich zdrowia i właściwej kondycji jest pełnowartościowy posiłek , dlatego też produkujemy karmę z najwyższej jakości surowców pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji, oraz płaskiej strukturze kosztowej,  nasza karma osiągnęła przewagę konkurencyjną w zakresie ceny sprzedaży i relacji ceny do jakości produktu. Całość procesu produkcyjnego odbywa się pod stałym nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej. Naszą karmę sprzedajemy pod marką „Argos” oraz pod markami własnymi sieci handlowych, grup zakupowych czy też specjalistycznych firm i koncernów dostarczających na rynek produkty weterynaryjne. Prowadzimy dystrybucję na terenie całej Polski, jak i również na rynkach Unii Europejskiej.

Czytaj więcej na: www.argoskarma.pl

                                                                           

 

Transport i logistyka

Lata doświadczeń w zakupach i organizowaniu transportu surowców mięsnych wykorzystywanych do przetwórstwa mięsnego oraz budowaniu siatki dystrybucji naszych produktów do klientów hurtowych i sieci handlowych w oparciu kooperację z zewnętrznymi przewoźnikami, skłoniły nas do inwestycji w sektorze transportu i logistyki.

Więcej

Sklepy mięsne i spożywcze

By być bliżej klientów, móc szybciej reagować na zmiany preferencji konsumenckich oraz mieć możliwość oferowania pełnej gamy naszych produktów, w tym także tych niszowych, które ciężko jest znaleźć w sieciach handlowych, zaczęliśmy tworzyć detaliczną sieć specjalistycznych sklepów mięsnych i spożywczych.

Więcej