Wielka kampania ze smakiem

27 PAŹ, 2020 GODZ: 12:35

Pod hasłem „Wybierz najlepszy smak” rusza kampania reklamowa marki Duda Nasze Polskie.

Długofalowa komunikacja oparta o kampanię 360° pozwoli dotrzeć nam do szerokiego grona odbiorców. Dlaczego? Ponieważ kampania 360° to zintegrowane działania oparte na holistycznej strategii reklamowej, gdzie wszystkie kanały są spójne, po to aby skutecznie oddziaływać na odbiorcę.

Gdzie będziemy widoczni?

Marka Duda Nasze Polskie pojawi się w największych stacjach telewizyjnych w Polce (TVN oraz TVP), w prasie w Internecie, w sklepach (na ulotkach, plakatach, materiałach dodatkowych)

Co zrobimy?

Pierwszy raz marka wędliniarska w tej skali zaangażuje konsumentów, tworząc wirtualną społeczność i angażując znane twarze do promocji wydarzenia we wszystkich kanałach społecznościowych.

Będziemy współpracować z dziennikarzami oraz znanymi blogerami kulinarnymi, z którymi przygotujemy unikalne wydarzenie kulinarne.

Brzmi dobrze, prawda? Ale uwaga, to jeszcze nie wszystko!

Aby nadać całej akcji jeszcze większej mocy, twarzą kampanii zostanie osoba wyjątkowa, osoba którą zna cała Polska…

Ciekawi co szykujemy? Śledźcie nas na bieżąco, szczegóły już wkrótce.

Pozostałe aktualności

Pojedynek Smaku. Czas start

Szesnastu pasjonatów gotowania z całej Polski stanęło do kulinarnej rywalizacji! W szeregu pojedynków postarają się przekonać Was do najlepszych smaków swoich regionów. Ich orężem będą...

25 STY, 2021 GODZ: 11:36

Wesołych Świąt!

Serdecznie życzymy radosnych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu szczęśliwych chwil w nadchodzącym Nowym Roku. 

22 GRU, 2020 GODZ: 07:41

Wielka Kampania ze Smakiem - Zaczynamy!

Już dziś rusza nasza Wielka Kampania Ze Smakiem. Na początek Marka Duda Nasze Polskie będzie sponsorem kultowego programu Kuchenne Rewolucje, prowadzonego przez Magdę Gessler. Zapraszamy...

05 LIS, 2020 GODZ: 09:30