Ruszyła kampania marki Cedrob z Kurnej Półki

30 SIE, 2021 GODZ: 08:50

„Czasami myślisz, że to nic złego, ale wtedy pojawia się on…” – to zapowiedź nowego superbohatera, promującego wędliny drobiowe z Kurnej Półki. Rusza pierwsza kampania reklamowa marki Cedrob, a jej brand hero pojawi się od 30 sierpnia w reklamach telewizyjnych, internetowych oraz prasowych.

– Przedstawiamy konsumentom linię Z Kurnej półki, która odpowiada na kluczowe trendy - to produkty z polskiego kurczaka, o prostym składzie i w wygodnym opakowaniu – mówi Marietta Stefaniak, członek zarządu ds. Strategii i Rozwoju w Zakładach Mięsnych Silesia. – To pierwsza kampania reklamowa, w której pokażemy odważny koncept kreatywny oparty na postaci Pana Koguta, naszego nowego brand hero, strażnika jakości w codzienności – dodaje.

Pan Kogut czuwa nad jakością wybieranych przez nas produktów i udowadnia, że codzienne wybory mogą być zdrowe, nawet gdy nie mamy czasu. Przypomina, że to, co jemy, ma znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia. Pan Kogut pojawi się jako główny bohater reklamy telewizyjnej - kampania Cedrob Z Kurnej Półki wystartuje jednocześnie z emisją dwóch spotów. Każdy z nich w wersji 15' i 30' sekundowej będzie emitowany w największych stacjach telewizyjnych, programach tematycznych i na platformach VOD. Kampania będzie prowadzona również w mediach społecznościowych, portalach internetowych, prasie i for-matach POS.


– Jak wynika z przeprowadzonego na nasze zlecenie badania IPSOS, Polacy najczęściej spożywają wędliny na kanapce – to 54% udziału we wszystkich okazjach łącznie. Może się wydawać, że to wniosek oczywisty, jednak badania pokazały równocześnie, że żadna z marek do-tychczas nie związała się z tą okazją, dlatego w kampanii przekonujemy konsumentów do wyboru na kanapkę właśnie wędliny drobiowej z Kurnej Półki – mówi Marietta Stefaniak.

Konsumenci już teraz mogą znaleźć wędliny Cedrob Z Kurnej Półki w największych sieciach handlowych w Polsce, w handlu detalicznym i na platformie Allegro.

– Wędliny z Kurnej Półki wyróżnia również filozofia stojąca u podstaw koncernu Cedrob, którego jesteśmy częścią – „od ziarna do stołu”. Bazujemy na polskim kurczaku największego w kraju producenta drobiu – wskazuje Marietta Stefaniak.

W linii Cedrob Z Kurnej Półki oferowany jest szeroki wybór wędlin drobiowych o prostym składzie (jedynie przyprawione mięso z kurczaka i peklosól): kurczak gotowany, szynkowa z fileta i krakowska dostępne są m.in. w batonach i plastrach w 100 g i 250 g (tzw. family pack). W linii znajduje się też Przekąska z Kurnej Półki - pierwsza w Polsce przekąska czysto drobiowa o prostym składzie w gramaturze 100 g. Całe portfolio, do którego należą też myśliwska z piersią, kiełbasa z piersią, kiełbasa wiejska, pierś delikatna, śląska z piersią i pasz-tet, dostosowane jest zarówno do handlu nowoczesnego, jak i tradycyjnego.

Zapraszamy także na specjalnie przygotowaną stronę internetową www.zkurnejpolki.pl, Pan Kogut zaprezentuje między innymi nasze portfolio produktowe.


Pozostałe aktualności

Weź udział w konkursie i wygraj 1000 zł!

20.04.2021 wystartowaliśmy z kolejnym konkursem skierowanym dla konsumentów. Do wygrania są nagrody pieniężne:1 x 1000 zł2 x 500 zł40 x bon zakupowy do sklepów E.Leclerc o wartości...

20 KWI, 2021 GODZ: 11:54